Viral Olan Makyaj Sanatçısı Çekiciliğinizi Arşa Çıkaracak Makyaj Tüyolarını Paylaştı

Makyajın püf noktaları say say bitmez. Herkese yakışan makyaj şekli de farklıdır. Ama bu makyaj sanatçısının Tiktok üzerinde paylaştığı sırlar herkesi daha çekici yapabilir!?

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/weird-n…

Viral olan bir makyaj sanatçısı geçtiğimiz günlerde herkesi çekici yapabildiğini iddia ettiği üç püf noktası paylaştı.

Etraf her gün hangi güzellik ürünlerini satın almamız gerektiğini ve yüzümüzün kusursuz görünmesini sağlayacak teknikleri anlatan sosyal medya paylaşımlarıyla dolup taşıyor. Ancak, her şey herkes için işe yaramıyor.

Jennifer Belle, TikTok videolarında milyonlarca izlenme sayısına ulaştı ve izleyiciler onun “harika” ipuçlarını denenmesi gerektiğini söylüyor.

Jennifer, paylaştığı üç püf noktanın birincisinin “rockstar etkisi” olduğunu, tarzınız olmasa bile daha çekici gözükmek istediğinizde deneyebileceğinizi söyledi.

Siyah bir göz kalemini gözünüzün altına çektikten sonra bir bronzer ile dağıtarak buğulu etkiyi yakalayabileceğinizi gösteriyor sanatçı.

Bir sonraki adım ‘hilal etkisi’. Bu etkiyi bronzer ile yüzünüzü alın ve şakağınızdan yanağınıza kadar hilal şeklinde gölgelendirdikten sonra bir aydınlatıcı ile elmacık kemiğinizi hilalin merkezine doğru vurgulamanızla elde edebilirsiniz.

Son püf noktası ise ‘kalp etkisi’. Dudak kalemiyle dudağınıza kalp çizerek derinliğini arttırdıktan sonra bir parlatıcı uygulayarak elde edebileceğiniz bu etki dudaklarınızı çok hoş gösterecek.

Bir çoğu takipçi bu taktiklere bayıldı. Ayrıca izlemek isterseniz videoya buradan bakabilirsiniz?

Siz bu püf noktalarını deneyecek misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir